Понеділок, 21 травня 2018 19:16

Огляд семінару з проблематики сучасного стану регулювання судової експертизи в судочинстві України від 12 травня 2018 року

12 травня 2018 року ГО «ВННДЕС» було проведено «Семінар з проблематики сучасного стану регулювання судової експертизи в судочинстві України»

Були  розглянуті питання проведення судових та економічних експертиз, та питання антиконкурентних "переваг" державних спеціалізований установ. За данними питаннями з докладами виступали наступні доповідачі:

  • Ярослав Ю.Ю (канд. юрид. наук), Назаров О.А. (канд. психолог. наук), Ісакович Б.М.(голова ГО ННДЕС) "Призначення та проведення судових експертиз в цивільному, господарському, адміністративному та кримінальному процесах ( в зв’язку із змінами в законодавстві від 3 жовтня 2017 р.) "
  • Проскура К.П., докт. економ. наук. "ПДВ: аналіз діючого механізму зупинення податкових накладних"
  • доп. Жукова О.В., експерт "Щодо підтвердження розміру пайової участі забудовників у розвитку соціально-економічної інфраструктури бюджету громади"

Всі учасники семінару мали можливість отримати відповіді на хвилюючи питання у сфері судової експертизи, а також поділитися своїм досвідом та поспілкувалися на вільні теми.