Податкові перевірки та відповідальність за порушення податкового законодавства

Четвер, 01 жовтня 2015

Блок 1

Нормативно-правова база організації податкових перевірок. Хто і що має право контролювати. Види перевірок. Терміни проведення перевірок. особливості допуску перевіряючих на об’єкт перевірки. Наслідки допуску перевіряючих без необхідних документів. Оформлення результатів перевірок (акт, довідка). Податкове повідомлення-рішення.

Блок 2

Фінансова відповідальність за вчинені податкові порушення. Штраф і пеня. Порядок нарахування пені. Види податкових порушень, які мають наслідком настання фінансової відповідальності. Основні види штрафів та порядок їх розрахунку і стягнення. Позовна давність у сфері фінансової відповідальності.

Блок 3

Адміністративна відповідальність. Поняття адміністративного правопорушення. Види адміністративних порушень. Штрафи за вчинені адміністративні порушення. Позовна давність у сфері адміністративної відповідальності.

Кримінальна відповідальність. Умови настання кримінальної відповідальності. Санкції за вчинені кримінальні правопорушення. Притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності осіб, як звільнилися із займаної посади.