Податкове планування і методи оптимізації податкового навантаження підприємства

П'ятниця, 13 листопада 2015

Блок 1

Сутність уникнення і ухилення від сплати податків, податкового планування, податкової мінімізації та оптимізації: підходи фіскальних органів та платників податків. Принципи податкового планування та вимоги, які до нього висуваються. Сутність податкового навантаження та податкової віддачі. Методики розрахунку загальних та часткових показників податкового навантаження. Аналіз впливу податкового навантаження на результати діяльності підприємства.

Блок 2

Податковий план та податковий бюджет. Техніка складання податкового плану, його зв’язок з фінансовими та операційним планом підприємства. Бюджет податків, сутність та техніка складання. Методи бюджетування податків. Оптимізація процесу прийняття управлінських рішень на основі бюджету податків.

Блок 3

Методи оптимізації податкового навантаження. Оптимізація податкового навантаження на основі управління термінами поставки та платежу. Оптимізація податкового навантаження шляхом вибору організаційно-правової форми бізнесу та місця реєстрації фірми. Управління податковими платежами на основі оптимізації договірних взаємовідносин з контрагентами.